Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2016-11-17 11:42:07 434

azért egy városban természetes amit írsz.

Én nemzeti parkban élek,itt nem tolhatod le a sittet meg a lakóház romját.

A régészet nyilván érdekes de mint irtam én megszenvedek az itthoni 3300nm kertemmel mert az előző tulajdonos felelőtlen puhapöcs volt.

Előzmény:
Émile Creative Commons License 2016-11-17 11:07:12 432

Évezredeken át 'primitív' emberek éltek bizonyos tájakon.

 

 Vannak ezer  vagy többezer éves városok, amelyek  több métert is nőttek.

 Laktak a házban  60 -130 évig  elbontották- összedőlt,  elpanírozták és a helyükön újakat építettek.

 

 

A régészek legnagyobb örömére.

Mert ők  most áskálhatnak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!