Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Ganajtúró bogaracska Creative Commons License 2016-11-16 17:59:32 428

Na látod akkor semmi problem....én is így vagyok véle, amikor úgy 40 perc alatt lezúdul vagy 60 mm eső /3..4 évente/ ..csak a kazánházam és a pincém van tele vízzel ...alig 80m3..(((...de megoldom, víz szigetelem a kazánház ablakait..(( Így szép az élet..))

Előzmény:
püfffneki Creative Commons License 2016-11-16 15:31:37 427

Nagyon -nagyon sok pénznek kéne lenni, ahhoz, hogy ezt a dolgot meg akarnám oldani, ez engem momentán nem annyira zavar.

Esőben nem megyek az udvarra.

 

Ez csak az eladás szempontjából befolyásoló tényező.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!