Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Mantis Screamer Creative Commons License 2016-11-16 10:01:14 418

egyébként mifelénk bejáratott hogy a ház mögött a ház és a kerítés között csinálnak utat a vízelfolyásnak de a helyszín ismerete nélkül ez megmondhatatlan

Előzmény:
püfffneki Creative Commons License 2016-11-16 09:03:20 416

Pusztán kíváncsiságból, hová vezetnéd az alacsonyabban lévő beton udvarról az esővizet?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!