Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
arnyekxxx Creative Commons License 2016-11-15 19:09:23 412

Végülis akármilyen stabil az a fémlap, csak lyuk van alatta.

 

Végülis ha nincs szerencséje az embernek és átesik a Földön, belezuhanhat akár a Napba is elvégre semmi nincs köztük a Földön kívül

Előzmény:
püfffneki Creative Commons License 2016-11-15 10:05:36 403

Írtam már hogy az emésztő az hátul van

A vízóra akna van a járda kellős közepén.

Én sehol máshol nem láttam, ezért gondoltam, hogy ez is súlyos hiba.

Végülis akármilyen stabil az a fémlap, csak lyuk van alatta.

 

A Mama 120 kiós volt , mindig rettegtem ha végigment rajta.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!