Keresés

Részletes keresés

sickamic Creative Commons License 2016-11-15 20:13:41 13573

Nálunk is be volt fagyva az itató virágláda.

A hozzászólás:
Csimpolya Creative Commons License 2016-11-15 18:36:54 13572

Ma reggel kinéztem az erkélyre, és láttam, hogy a madarak ivóvize befagyott, úgyhogy mégis igaza lett az időjósoknak. Gyorsan pótoltam, méghozzá meleggel, hogy egy darabig ne fagyjon be.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!