Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Ganajtúró bogaracska Creative Commons License 2016-11-15 12:02:45 410

".A vízóra akna van a járda kellős közepén..."

Mint írtam, az enyém is ott van..,,az utcai kaputól alig 1 m. /mert így szabályos(((( A teteje egy szögvas fémkeret /tüskékkel bebetonozva/ rátéve egy passzentos  3mm-es lemez /a belső oldalán 2 drb szögvas ráragasztva, hogy ne hajoljon/ 250...300 kg-ig bomba biztos. Igy kell/ene csinálni..!!

Előzmény:
püfffneki Creative Commons License 2016-11-15 10:05:36 403

Írtam már hogy az emésztő az hátul van

A vízóra akna van a járda kellős közepén.

Én sehol máshol nem láttam, ezért gondoltam, hogy ez is súlyos hiba.

Végülis akármilyen stabil az a fémlap, csak lyuk van alatta.

 

A Mama 120 kiós volt , mindig rettegtem ha végigment rajta.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!