Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Mantis Screamer Creative Commons License 2016-11-15 09:58:52 400

jajistenem új fedél kell rá, ajajaj.....  könnyebb embert küldeni a Marsra mint egy akna fedelet kicserélni

Előzmény:
püfffneki Creative Commons License 2016-11-15 09:37:04 396

Olvashattad, már Mongomery tábornok is azt mondta, hogy a tehetségtelen szorgalmasok inkább maradjanak nyugton, minthogy kárt okozzanak.

 

Be van fedve, de akkor is a járda közepén van. Én ha tehetem kikerülöm. Hiszen már 35 éves. Utálok egy akna fölött menni.

 

Milyen jó hogy ennyien már megoldották a vízelvezetést. Remélem eccer jön olyan akinek lesz annyi pénze, hogy ezt is megoldja,  és kell neki egy 6 szobás monstrum.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!