|
|
|
|
 |
Törölt nick
2016-11-15 08:25:08
|
5977
|
Hasonlítasz itt pár alulépített emberhez, aki számok helyett mindig elmegy személyeskedésbe.... gyere át a tömegkályha topikba, ott jól fogod magad érezni a hasonszőrű társaid között! |
|
A hozzászólás:
 |
Energetikus
2016-11-14 19:08:20
|
5971
|
A dilettantizmus ellen hadakozni, felesleges időpazarlás. A felsőfokú képesítéshez egy alapfokú intelligencia azért dukálna. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2016-11-13 09:04:42
|
5964
|
Igen. Mert nem tudod. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|