|
|
|
|
 |
zikat
2016-11-23 17:17:18
|
202
|
Elnézést, hogy így eltuntem. A fal maga gipszkarton, abból vágatnám ki az ajtófélfát és lenne helyette húzós ajtó. (sínre függesztett) Ahh, hogy ez így értheto-e nem tudom. |
|
A hozzászólás:
 |
Palási
2016-11-14 18:00:28
|
201
|
Ez azért kevés, több adat kellene.
Pl. ha eltávolítod az ajtófélfát mit csinálsz az ott maradt fallal ?
Mert lehet az gipsz kartonozni és lehet vakolni.
A munkadíj ? kb. 900 -1 200 eft. |
|
Előzmény:
 |
zikat
2016-11-14 15:19:51
|
200
|
Sziasztok, nekem is segíség kellene.
50m2-es lakás teendok:
kifestés (nagyon szép most is a fal, nem igazán kell glettelni)
burkolás (mostani burkolat járólap+lamináltparketta. Ami lesz: hajópadló párnafára+hidegburkolás)
2 ajtófélfa eltávolítás
2 ajtóból 2cm levágás (nem fér el a párnafás megoldás)
sitt elszállítás
anyag nélkül mennyi kb. a munkadíja ezeknek mennyi? Kaptam egy négyzetméterárat, de elájultam...
Egy tól-ig érdekelne, várost direkt nem írtam.
Köszönöm |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|