Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
norbee601 Creative Commons License 2016-11-14 16:29:05 392

nem együttérezni kell velük hanem rugdalni őket hogy tegyenek magukért!!!!

 

Pár éve én is azt mondtam volna, hogy baszd meg az együttérzésedet.

Előzmény:
püfffneki Creative Commons License 2016-11-14 16:14:50 391

Számukra biztosan.

Az együttérzés fontos.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!