Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
püfffneki Creative Commons License 2016-11-14 15:46:01 383

Miért ne állna meg a víz? Alóla a beton nem tűnik el attól hogy kerül rá 15 cm föld.

Előzmény:
Ganajtúró bogaracska Creative Commons License 2016-11-14 15:30:56 379

...csak annyi, mint a betonozásnak..! Emeled a talajszintet 10...15 cm-t és nem áll meg az esővíz..!/hiszen az a baj vagy nem?/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!