Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
püfffneki Creative Commons License 2016-11-14 15:26:34 376

Ne velem vitázz, pont előtte kérték számon, hogy örökké a páromat hibáztatom.

 

Én a lusták pártján állok:))

Előzmény:
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016-11-14 15:22:58 374

Mert az én páromnál dolgosabb, bevállalósabb ( szakma nélkül házat felhúzni!)

 

 

Ez komolyan egy erény?  

 

Te is látod mit épített, egy rakás szar a munkája!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

erre büszkének kéne lenni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!