|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
hétdiplomás hétnyelvű
2016-11-14 11:20:33
|
361
|
Gondolj bele 6 szoba, mennyi fűteni és
takarítani való.
Mert amikor a 7 diplomás javasolja az
albit akkor nem tom beszámítja e a
rezsit.
Ez tényleg hülye bazmeg. |
|
Előzmény:
 |
püfffneki
2016-11-14 09:38:18
|
358
|
Semmi Pont ez az hogy annyira nem szeretem, még ránézni sem nemhogy ápolni, gondozni, de épp ezért nem is vagyok képes mutogatáskor dícsérni.
Direkt rámutatok a hibáira, hogy vevő tisztában legyen a helyzettel, ez talán sokaknak úgy hat mint egy lebeszélés.
De amúgy nem teng túl az érdeklődés sem.
Gondolj bele 6 szoba, mennyi fűteni és takarítani való.
600m2 kert. aki nem akar veteményest annak fűnyíráshoz elég sok.
Persze az hogy tehermentes, hogy csak a rezsi, és sz teljesen rajtam áll, vagyis akár ócsónak is nevezhető.
Mert amikor a 7 diplomás javasolja az albit akkor nem tom beszámítja e a rezsit. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|