Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016-11-14 11:20:33 361
Gondolj bele 6 szoba, mennyi fűteni és
takarítani való.

Mert amikor a 7 diplomás javasolja az
albit akkor nem tom beszámítja e a
rezsit.


Ez tényleg hülye bazmeg.
Előzmény:
püfffneki Creative Commons License 2016-11-14 09:38:18 358

 Semmi Pont ez az hogy annyira nem szeretem, még ránézni sem nemhogy ápolni, gondozni, de épp ezért nem is vagyok képes mutogatáskor dícsérni.

Direkt rámutatok a hibáira, hogy vevő tisztában legyen a helyzettel, ez talán sokaknak úgy hat mint egy lebeszélés.

 

De amúgy nem teng túl az érdeklődés sem.

Gondolj bele 6 szoba, mennyi fűteni és takarítani való.

600m2 kert. aki nem akar veteményest annak fűnyíráshoz elég sok.

 

Persze az hogy tehermentes, hogy csak a rezsi, és sz teljesen rajtam áll, vagyis akár ócsónak is nevezhető.

Mert amikor a 7 diplomás javasolja az albit akkor nem tom beszámítja e a rezsit.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!