Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2016-11-13 12:19:01 5970

Abszolút nem értelek. Eddig hol voltál a vitáknál? Most meg csak ideböfögsz? Érvek? Számok? Hol vannak?

A hozzászólás:
motor48 Creative Commons License 2016-11-13 09:54:00 5969

evonly, ugye milyen jó, hogy írogatunk és deformáljuk egymást a tapasztalatokról! Ha porosodó szénnel kell fűteni, mert miért dobnánk ki,  meg kell vizezni és homokkal kell keverni! A tűz nem omlik össze, szivacsos szerkezetű lesz a salak, egy gyenge ütéssel szétmegy és kiszedhető.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2016-11-07 16:52:31 5925

Egyébként próbáltam brikettet, sokfélét és regebben ultra szar briketteket vettem, már a kezembe szétporlott, parazsa meg nem volt rendes, aztán egyre jobb brikettek jöttek, a woodO2 tényleg jó, és van az a barna vékony lyukas rúd - a nevét nem tudom - sokszor a praktikerben is lehet kapni csak horror drága, - na az még jó volt. Csak az ára az nem volt "jó"......

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!