|
|
|
|
 |
Törölt nick
2016-11-13 12:19:01
|
5970
|
Abszolút nem értelek. Eddig hol voltál a vitáknál? Most meg csak ideböfögsz? Érvek? Számok? Hol vannak? |
|
A hozzászólás:
 |
motor48
2016-11-13 09:54:00
|
5969
|
evonly, ugye milyen jó, hogy írogatunk és deformáljuk egymást a tapasztalatokról! Ha porosodó szénnel kell fűteni, mert miért dobnánk ki, meg kell vizezni és homokkal kell keverni! A tűz nem omlik össze, szivacsos szerkezetű lesz a salak, egy gyenge ütéssel szétmegy és kiszedhető. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2016-11-07 16:52:31
|
5925
|
Egyébként próbáltam brikettet, sokfélét és regebben ultra szar briketteket vettem, már a kezembe szétporlott, parazsa meg nem volt rendes, aztán egyre jobb brikettek jöttek, a woodO2 tényleg jó, és van az a barna vékony lyukas rúd - a nevét nem tudom - sokszor a praktikerben is lehet kapni csak horror drága, - na az még jó volt. Csak az ára az nem volt "jó"...... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|