|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Ganajtúró bogaracska
2016-11-13 09:53:29
|
354
|
".Nem hinném, hogy betörhetnék hozzájuk, hogy megtegyem,."
Nem kell megtenni, de ha akaratod ellenére kúszatja a faladra/tetődre, jogod van kivágni, leszedni /ha nem hiszed, szólj az önkormányzónak..(( |
|
Előzmény:
 |
püfffneki
2016-11-12 16:36:52
|
343
|
Nos a kémény a saját portánkon van és sok kérésre, mire eljött a fűtésszezon a fiacskám megcsinálta.
De ami házra felkúszik az a szomszédban van, akit többször is megkértem, hogy eccerűen tőből vágja ki, és számolja el a költségeket, megígérte, nem tette. Nem hinném, hogy betörhetnék hozzájuk, hogy megtegyem,
Nem barátságtalan, megígéri, és tojik az egészre. Neki odaát szép zöld.
Sőt most a kerítése mellé is ültetett. Azt márő csinálta, és az bezzeg jön át alatta fölötte, kész rémálom a hadakozás vele. Vad szőlő, borostyán. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|