Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Ganajtúró bogaracska Creative Commons License 2016-11-13 09:53:29 354

".Nem hinném, hogy betörhetnék hozzájuk, hogy megtegyem,."

Nem kell megtenni, de ha akaratod ellenére kúszatja  a faladra/tetődre, jogod van kivágni, leszedni /ha nem hiszed, szólj az önkormányzónak..((

Előzmény:
püfffneki Creative Commons License 2016-11-12 16:36:52 343

Nos a kémény a saját portánkon van és sok kérésre, mire eljött a fűtésszezon a fiacskám megcsinálta.

De ami házra felkúszik az a szomszédban van, akit többször is megkértem, hogy eccerűen tőből vágja ki, és számolja el a költségeket, megígérte, nem tette. Nem hinném, hogy betörhetnék hozzájuk, hogy megtegyem,

Nem barátságtalan, megígéri, és tojik az egészre. Neki odaát szép zöld.

Sőt most a kerítése mellé is ültetett. Azt márő csinálta, és az bezzeg jön át alatta fölötte, kész rémálom a hadakozás vele. Vad szőlő, borostyán.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!