Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2016-11-13 09:46:58 5968

Ki itt a professzor? Én csak mezei agrármérnök vagyok.....

A hozzászólás:
motor48 Creative Commons License 2016-11-13 09:41:25 5967

Uraim, én utcaseprő vagyok csak fűtök, kinek mije van, és mekkora(tudásra gondoltam!), itt nem számít!

Egyszer, mert ez a jelige lényege, javasoltam egy OKJ tanfolyamot, és kitiltottak, hogy a professzor úr, ezen megsértődik! Tehát nyugi, mert ha veszekedtek egyikőtök sem jobb a balnál!

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2016-11-08 02:57:07 5933

Érdekes. Megjöttél? Olvass vissza akkor mert nem fogom leírni még a te kedvedért sem újra.......

Amúgy tényleg energetikus vagy?

Egyet ismerek az egyetemen, vezette a tanszéket, a diákjaival íratta a könyveit meg a disszertációit, ebből lett professzor. Szóval ha valami ilyesféle vagy, inkább ne is válaszolj!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!