|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
mofeco007
2016-11-12 19:52:07
|
7469
|
Kimásolhatom és oszthatom fb-n ? |
|
Előzmény:
 |
birkanen1
2015-07-05 09:12:56
|
7467
|
FIGYELEM! CICAMENTÉS!!! SÜRGŐS!!
Sziasztok Cicabarátok!
Gyönyörű 2 hónapos kiscicáink vannak és 3 felnőtt. A szomszéd néni meghalt és a háza üresen maradt. 3 felnőtt cicát hagyott hátra. Mi etettük őket a barátnőmmel, majd jöttek a kölykök... Most a kölykökkel együtt 10-en vannak. Nagyon sajnáljuk őket, de ha nem találunk gazdit, akkor menhelyre kell vinni szegényeket. A felnőttek is fiatalok. Van 2 cirmos és egy 3 színű.
Egyet-egyet befogadunk a kölykökből a barátnőmmel, de még mindig marad bőven. Képet tudok küldeni. Vannak csíkos cirmosok, fekete, fekete kevés barnával, zoknis cirmos. Nagyon édesek. Jó helyet, megbízható gazdát szeretnénk találni nekik.
Természetesen ingyen elvihetőek. Ha érdekel valakit, akkor keressetek!
Segítsetek mentsük meg őket!
Helyileg vidéken Békés megyében, de Bp-re szállításukat meg tudom oldani.
Elérhetőségeim:
birkanen@hotmail.com
204 973193
Üdv:Ildi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|