|
|
|
|
 |
havaho
2016-11-16 15:29:42
|
6047
|
A 6018-as hozzászólásnál, amire azt mondod, hogy a te képedet használom, akkor készült, amikor a komposztgödröt ástuk ki és ők nagy élvezettel vadászták le a gilisztákat. A 6037- es hozzászólásnál már ezeknek az utódai láthatók, amiket a múlt héten adtam el. |
|
 |
havaho
2016-11-16 15:20:33
|
6046
|
Elnézést,de ezek a saját képeim a saját állataimról. :( Bocsánat, nem szokásom más tollával ékeskedni. A háttérben a saját udvarunk van. Büszke vagyok rájuk, ezért tettem fel. |
|
A hozzászólás:
 |
Kacsabarát
2016-11-12 18:16:10
|
6042
|
Ne haragudj, de milyen alapon használod az én képemet!?
(Gondolok itt a fekete gácsérra...) |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|