Keresés

Részletes keresés

havaho Creative Commons License 2016-11-16 15:29:42 6047

A 6018-as hozzászólásnál, amire azt mondod, hogy a te képedet használom, akkor készült, amikor a komposztgödröt ástuk ki és ők nagy élvezettel vadászták le a gilisztákat. A 6037- es hozzászólásnál már ezeknek az utódai láthatók, amiket a múlt héten adtam el. 

havaho Creative Commons License 2016-11-16 15:20:33 6046

Elnézést,de ezek a saját képeim a saját állataimról. :( Bocsánat, nem szokásom más tollával ékeskedni. A háttérben a saját udvarunk van. Büszke vagyok rájuk, ezért tettem fel.

A hozzászólás:
Kacsabarát Creative Commons License 2016-11-12 18:16:10 6042

Ne haragudj, de milyen alapon használod az én képemet!? 

(Gondolok itt a fekete gácsérra...)

Előzmény:
havaho Creative Commons License 2016-06-10 08:11:11 6018

Sziasztok!

Sajnos a patkányproblémámra nem kaptam választ, de igyekszem megakadályozni tevékenységüket. 

A három tojóm szépen kotlik, reggel és este kijönnek enni, inni és fürdeni majd rohannak vissza. :) Géza (a fekete gácsér) vigyáz rájuk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!