Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2016-11-12 18:07:23 349

Nem!
Te Pató Pálné vagy.:)

Előzmény:
püfffneki Creative Commons License 2016-11-12 17:55:23 348

Igen ez valóban az én hibám, hogy nem vagyok kellően erőszakos.

Az alaptermészetem inkább a másokkal való együttérzés és bizalom.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!