Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
püfffneki Creative Commons License 2016-11-12 17:01:57 346

Miért lennék?

20 perc alatt megfejtek egy olaszt:)

Előzmény:
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016-11-12 14:01:17 339
idetévedtem mert voltam szegény és mert ez a szakmám.

Nincs a topikban semmi ami életkorfüggő lenne.

Te is buta voltál 40 éve is, most is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!