Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
püfffneki Creative Commons License 2016-11-12 13:44:44 338

Leírtam az álláspontját és szted igaza van?

 

Tudod mennyi időbe telt míg meggyőztem a fóliázásról? Ő állítja, hogy betonhoz nem lehet szögelni. Ragasztani se.

Előzmény:
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016-11-12 13:41:55 336
Ha a saját fiad is felbassza az agyát a baromságaidon, akkor nem kéne elgondolkodni rajta hogy igaza van?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!