Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ásítósmacska Creative Commons License 2016-11-12 13:27:09 332

Ha ő is bemérgesedik, meg itt a fórumon szinte mindenki, akkor hol keresnéd a "hibát"...? ;-)))

Előzmény:
püfffneki Creative Commons License 2016-11-12 13:26:03 331

Kíváncsi lennék hogy vajon téged mi motivál egy ilyen szted "vénasszonnyal " való kommunikálásra.

Mert nekem van huszonéves fiam, akit egyáltalán nem érdekel ez a téma, nem kell neki akkora ház, se a fák, se a kert.

És pont ilyen hamar bemérgesedik mint te, csak élőben még ijesztőbb mint virtuálisan.

Nem ijed meg a barátnőd a kirohanásaidtól?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!