|
|
|
|
 |
hgw308
2016-11-12 13:07:42
|
5960
|
Te sem tettél sokkal kevesebbet hozzá a témához... |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2016-11-12 08:20:29
|
5958
|
Ez igen "építő jellegű" hozzászólás volt :-) |
|
Előzmény:
 |
hgw308
2016-11-12 08:12:42
|
5957
|
Én meg ismerek olyant, akinek volt olyan ismerőse, aki ismert valakit, akinek a szomszédja ismerte a Pistát, akinek volt ágvágó fűrésze, amivel zártszelvényt akarta elfűrészelni...
http://feol.hu/erdovedo/a-fakitermeles-es-ritkitas-szabalyai-1136691
Itt le van írva, hogy miért télen vágnak...
Még szerencse, hogy nem kell agrármérnöki diploma ahhoz, hogy az ember tudja: ami frissen vágott, az vizes. Kivéve ha kiszáradt fáról beszélünk. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|