|
|
|
|
 |
iiko46
2016-11-11 18:27:55
|
13571
|
Nincs herendi porcelán tányérja a főművezető szaktársnak?!
Elnéznéd, hugy az a proli konzervdoboz elvágja a nyelvét?!
És úgy egyáltalán, miféle kiszolgálás ez? Skandallum!!! |
|
 |
Csimpolya
2016-11-11 17:08:59
|
13570
|
Ez igen, még nézni is öröm! |
|
A hozzászólás:
 |
p21-feri-tb2
2016-11-11 13:53:26
|
13569
|
Idei kertszezon véget ért. Felásva várja a jövő évet.

még a kádban van víz, ami reggelre befagyott

Fő művezető szaktárs reggeli időben. Befalt egy kisebb konzervet. (libával-vesével)

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|