Keresés

Részletes keresés

csiba00 Creative Commons License 2016-11-14 20:36:11 5972

Köszi! Nekem ebből azért nem jön le az egyértelműen, hogy télen a legnagyobb a fa víztartalma.

 

"A téli vágású fa a tartalékban levő táplálóanyagok miatt mindig nehezebb és tömöttebb, mint a nyári vágású." Kíváncsi lennék, pl. mik azok a tápanyagok, amiket ilyenkor elraktároz a fa. Laikusként nekem az kicsit furcsa lenne, hogy a téli, leghidegebb hónapokban lenne a legnagyobb víztartalma a fának, maikor a legnagyobb fagyok lehetnek.

Törölt nick Creative Commons License 2016-11-12 06:33:50 5956

Ez nem cáfolja meg azt, hogy ez átverés....    

A hozzászólás:
Energetikus Creative Commons License 2016-11-10 18:20:08 5955

http://www.tankonyvtar.hu/hu/tartalom/tkt/faepites-faepites/ch11s03.html

Előzmény:
csiba00 Creative Commons License 2016-11-10 11:32:58 5954

És tudsz olyan linket mutatni ami az állításodat alátámasztja?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!