|
|
|
|
 |
csiba00
2016-11-14 20:36:11
|
5972
|
Köszi! Nekem ebből azért nem jön le az egyértelműen, hogy télen a legnagyobb a fa víztartalma.
"A téli vágású fa a tartalékban levő táplálóanyagok miatt mindig nehezebb és tömöttebb, mint a nyári vágású." Kíváncsi lennék, pl. mik azok a tápanyagok, amiket ilyenkor elraktároz a fa. Laikusként nekem az kicsit furcsa lenne, hogy a téli, leghidegebb hónapokban lenne a legnagyobb víztartalma a fának, maikor a legnagyobb fagyok lehetnek. |
|
 |
Törölt nick
2016-11-12 06:33:50
|
5956
|
Ez nem cáfolja meg azt, hogy ez átverés.... |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
csiba00
2016-11-10 11:32:58
|
5954
|
És tudsz olyan linket mutatni ami az állításodat alátámasztja? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|