|
|
|
|
 |
Energetikus
2016-11-09 19:50:39
|
5951
|
Köszönöm a linket! Végig olvastam, de nem találtam olyan leírást ami cáfolná az állításomat. A leírásban az szerepel, hogy "lecsökkentik a vízigényüket" Ebből nem következik az, hogy kevesebb van bennük. |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
Energetikus
2016-11-09 19:13:53
|
5946
|
Ez is tévedés! A téli vágású fa a legnedvesebb. Köztudott, hogy a növények a vegetációs időszakra többlet vizet raktároznak be a biztonságos túlélés érdekében. Az is lehet, hogy ez csupán a biológiai átverés kategóriája.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|