Keresés

Részletes keresés

Energetikus Creative Commons License 2016-11-09 19:50:39 5951

Köszönöm a linket! Végig olvastam, de nem találtam olyan leírást ami cáfolná az állításomat. A leírásban az szerepel, hogy "lecsökkentik a vízigényüket" Ebből nem következik az, hogy kevesebb van bennük.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2016-11-09 19:21:54 5947

ez konkrétan nem igaz.

 

http://kapanyel.reblog.hu/novenyek-teli-uzemmodban

 

 

Előzmény:
Energetikus Creative Commons License 2016-11-09 19:13:53 5946

Ez is tévedés! A téli vágású fa a legnedvesebb. Köztudott, hogy a növények a vegetációs időszakra többlet vizet raktároznak be a biztonságos túlélés érdekében. Az is lehet, hogy ez csupán a biológiai átverés kategóriája.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!