|
|
|
|
 |
Jahno
2016-11-10 17:08:44
|
28838
|
Drót, drót, csak kéznél van egy bármikanálvillakés. Nem, nem műanyagvilla a gyrosostól :-) |
|
 |
uffneked
2016-11-10 13:07:48
|
28837
|
Na, megnéztem, canonon, meg nikonon is villanik.
Én részemről lezártam a miért firtatását, kiárusítom, aztán kipróbálhatja a kedves vásárló, hogy nála villanik-e. |
|
A hozzászólás:
 |
uffneked
2016-11-09 11:08:05
|
28836
|
Ó, a pékbe, tényleg. (Azt gondoltam, hogy ez csak TTL-t tud, mert nincs rajta semmi kezelő szerv... De kint van a középső tüskéje, végülis rátehetem másra is.)
Viszont megnéztem a K100D-n más vakut is, és villantja. Tehát a váz biztos, hogy nem rossz.
Köszi a felajánlást, majd keresek egy drótot valamikor a hét vége felé... :) |
|
Előzmény:
 |
Jahno
2016-11-08 20:55:58
|
28835
|
Alul talpán érintsd össze bármivel. De van analóg vázad, az is jó. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|