Keresés

Részletes keresés

Jahno Creative Commons License 2016-11-10 17:08:44 28838

Drót, drót, csak kéznél van egy bármikanálvillakés. Nem, nem műanyagvilla a gyrosostól :-)

uffneked Creative Commons License 2016-11-10 13:07:48 28837

Na, megnéztem, canonon, meg nikonon is villanik.

Én részemről lezártam a miért firtatását, kiárusítom, aztán kipróbálhatja a kedves vásárló, hogy nála villanik-e.

A hozzászólás:
uffneked Creative Commons License 2016-11-09 11:08:05 28836

Ó, a pékbe, tényleg. (Azt gondoltam, hogy ez csak TTL-t tud, mert nincs rajta semmi kezelő szerv... De kint van a középső tüskéje, végülis rátehetem másra is.)

Viszont megnéztem a K100D-n más vakut is, és villantja. Tehát a váz biztos, hogy nem rossz.

Köszi a felajánlást, majd keresek egy drótot valamikor a hét vége felé... :)

Előzmény:
Jahno Creative Commons License 2016-11-08 20:55:58 28835

Alul talpán érintsd össze bármivel. De van analóg vázad, az is jó.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!