|
|
|
|
 |
uffneked
2016-11-09 11:08:05
|
28836
|
Ó, a pékbe, tényleg. (Azt gondoltam, hogy ez csak TTL-t tud, mert nincs rajta semmi kezelő szerv... De kint van a középső tüskéje, végülis rátehetem másra is.)
Viszont megnéztem a K100D-n más vakut is, és villantja. Tehát a váz biztos, hogy nem rossz.
Köszi a felajánlást, majd keresek egy drótot valamikor a hét vége felé... :) |
|
A hozzászólás:
 |
Jahno
2016-11-08 20:55:58
|
28835
|
Alul talpán érintsd össze bármivel. De van analóg vázad, az is jó. |
|
Előzmény:
 |
uffneked
2016-11-08 15:51:22
|
28833
|
Kölcsön kaptam a vázat, tesztelni, az eladás előtt. Azt, hogy "nem szeretik" egymást, nem tudom hova tenni. Kompatibilisek, vagy nem?
Este megnézem, hogy gépen középérintkezős vaku villan-e. Barkácsoláshoz viszont hülye vagyok. Mit használjak rövidzárhoz? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|