Keresés

Részletes keresés

uffneked Creative Commons License 2016-11-09 11:08:05 28836

Ó, a pékbe, tényleg. (Azt gondoltam, hogy ez csak TTL-t tud, mert nincs rajta semmi kezelő szerv... De kint van a középső tüskéje, végülis rátehetem másra is.)

Viszont megnéztem a K100D-n más vakut is, és villantja. Tehát a váz biztos, hogy nem rossz.

Köszi a felajánlást, majd keresek egy drótot valamikor a hét vége felé... :)

A hozzászólás:
Jahno Creative Commons License 2016-11-08 20:55:58 28835

Alul talpán érintsd össze bármivel. De van analóg vázad, az is jó.

Előzmény:
uffneked Creative Commons License 2016-11-08 15:51:22 28833

Kölcsön kaptam a vázat, tesztelni, az eladás előtt. Azt, hogy "nem szeretik" egymást, nem tudom hova tenni. Kompatibilisek, vagy nem?

 

Este megnézem, hogy gépen középérintkezős vaku villan-e. Barkácsoláshoz viszont hülye vagyok. Mit használjak rövidzárhoz?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!