Sziasztok,
Van egy Metz 36 AF5 vakum pentaxra, amit most eladás kapcsán teszteltem...
A helyzet az, hogy ezen csak egy ON/OFF gomb van, egy státusz LED, meg egy TEST gomb.
- Bekapcsolva világít a LED, TEST gombra elvillan a vaku.
- Rátéve a vázra, majd megnyomva a TEST gombot, szintén villan.
- Ezek után exponálva a géppel, a vaku nem villan.
- Exponálás után a TEST gombra sem villan.
- Vázon a vakut ki-be kapcsolva újra villan, és 2. pont.
Az érintkezőket megnéztem a talpán is, vázon is, nincsenek korrodálódva, összeérnek. K100D-n próbálom.
Van valakinek valami ötlete esetleg? |