|
|
|
|
 |
Energetikus
2016-11-09 19:35:15
|
5949
|
Igen, tisztában vagyok vele, hogy rossz társaságba keveredtem. Kíváncsiságból vagyok itt. Ha valamelyikőtök elmondja nekem, hogy a brikettben mi az átverés, egyáltalán számotokra mit jelent maga aszó, fogalom, kifejezés, már le is lépek. Fél éve tévedtem ide, de eddig csak ilyen megnyilatkozások hangzottak el mint; "horror ár" meg, hogy a gyártók és forgalmazók "hiénák" és hasonló pocskondiázások. |
|
A hozzászólás:
 |
szocske_
2016-11-08 14:05:35
|
5938
|
esetleg Te vagy rossz helyen? hiszen ez a topik arról szól, hogy a fabrikett átverés, tehát épp nem a forgalmazóknak való ;) |
|
Előzmény:
 |
Energetikus
2016-11-07 21:27:24
|
5931
|
Ha te nem használsz szilárd energiahordozót akkor mi járatban vagy itt? Lehet, hogy eltévesztetted a házszámot?! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|