Keresés

Részletes keresés

Energetikus Creative Commons License 2016-11-09 19:35:15 5949

Igen, tisztában vagyok vele, hogy rossz társaságba keveredtem. Kíváncsiságból vagyok itt. Ha valamelyikőtök elmondja nekem, hogy a brikettben mi az átverés, egyáltalán számotokra mit jelent maga aszó, fogalom, kifejezés, már le is lépek. Fél éve tévedtem ide, de eddig csak ilyen megnyilatkozások hangzottak el mint; "horror ár" meg, hogy a gyártók és forgalmazók "hiénák" és hasonló pocskondiázások.

A hozzászólás:
szocske_ Creative Commons License 2016-11-08 14:05:35 5938

esetleg Te vagy rossz helyen?
hiszen ez a topik arról szól, hogy a fabrikett átverés, tehát épp nem a forgalmazóknak való ;)

Előzmény:
Energetikus Creative Commons License 2016-11-07 21:27:24 5931

Ha te nem használsz szilárd energiahordozót akkor mi járatban vagy itt? Lehet, hogy eltévesztetted a házszámot?! 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!