|
|
|
|
 |
motor48
2016-11-13 09:41:25
|
5967
|
Uraim, én utcaseprő vagyok csak fűtök, kinek mije van, és mekkora(tudásra gondoltam!), itt nem számít!
Egyszer, mert ez a jelige lényege, javasoltam egy OKJ tanfolyamot, és kitiltottak, hogy a professzor úr, ezen megsértődik! Tehát nyugi, mert ha veszekedtek egyikőtök sem jobb a balnál! |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2016-11-08 02:57:07
|
5933
|
Érdekes. Megjöttél? Olvass vissza akkor mert nem fogom leírni még a te kedvedért sem újra.......
Amúgy tényleg energetikus vagy?
Egyet ismerek az egyetemen, vezette a tanszéket, a diákjaival íratta a könyveit meg a disszertációit, ebből lett professzor. Szóval ha valami ilyesféle vagy, inkább ne is válaszolj! |
|
Előzmény:
 |
Energetikus
2016-11-07 21:11:05
|
5929
|
Az össze-vissza hablatyolásodat nem tudom értelmezni.
-Honnan van információd az asztalos üzem anyagfelhasználásáról?
-Mi köze van az én hozzászólásomnak fenyőhöz és kandallós véleményéhez? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|