Keresés

Részletes keresés

szocske_ Creative Commons License 2016-11-08 14:05:35 5938

esetleg Te vagy rossz helyen?
hiszen ez a topik arról szól, hogy a fabrikett átverés, tehát épp nem a forgalmazóknak való ;)

A hozzászólás:
Energetikus Creative Commons License 2016-11-07 21:27:24 5931

Ha te nem használsz szilárd energiahordozót akkor mi járatban vagy itt? Lehet, hogy eltévesztetted a házszámot?! 

Előzmény:
szocske_ Creative Commons License 2016-11-07 16:49:37 5924

Nem mindegy mekkora a fogyasztás, ha eleve takarékos a fűtés, akkor nem sokat spórol a H sem.

Akinél a HMV-t is a hőszivattyú készíti, ott jelentősebb tétel, hiszen egy jól szigetelt gázmentes házban simán előfordulhat többe kerül évente a meleg víz készítés, mint a fűtés.


A H tarifa akkor lesz még jó, ha egyszer nem lesz szaldó.
Mai árakon: a nyári túltermelést kifizetik 16 Ft-on, de nem mindegy, hogy télen ugyanannyit 24 vagy 36 Ft-ért kell visszavásárolni.

És annak érdemes még, akinek nincs a tetőn elég hely a napelemeknek az áram fogyasztás mellett a fűtést is fedezni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!