|
|
|
|
 |
Törölt nick
2016-11-07 16:17:17
|
5917
|
Ha azt írtad volna, hogy térfogatban erősebb a brikett igazad lenne. Mert térfogatban több a fűtőértéke! De 1 m3 brikett súlya nem azonos 1m3 fával. Már csak a pakolhatóság miatt sem, meg a tömörítés miatt sem. De ha kg-ra nézzük nincs különbség köztük azonos víztartalom esetén! Ez biztos :-) !
De épp ezért pakolják erdei m3-ben. Ez annyi kb mintha a fa tömören lenne, és nem lenne közte levegő. Tehát az erdei köb fából súlyra kb egál a normál köb brikettel. A helyigénye kisebb a brikettnek.... |
|
 |
csiba00
2016-11-07 16:12:59
|
5915
|
Akkor biztos máshogy értelmezzük a magyar nyelvet. Ezt írtad: "Én már végigpróbáltam, engem nem győzöl meg, hogy a fa jobb és olcsóbb."
Bár ha neked pont ugyan annyiba került, akkor igazad van, nem olcsóbb és nem is drágább, tehát nem állítottad, hogy drágább volt fával. |
|
A hozzászólás:
 |
Tubetown
2016-11-07 16:04:53
|
5913
|
Nem emlékszem, hogy azt írtam, vagy állítottam volna, hogy fával drágább volt. |
|
Előzmény:
 |
csiba00
2016-11-07 15:08:04
|
5909
|
Ha az ember jól tüzel fával nincs üszkös darab, nincs kátrány, és a kéményed sem füstöl. Szóval ezekért nem a fa a hibás. Így elhiszem, hogy drágább volt vele fűteni, ha ilyen eredményeket produkáltál.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|