Keresés

Részletes keresés

csiba00 Creative Commons License 2016-11-06 19:18:28 5902

Ez e szomorú történet, de ezért nem a tűzifa a hibás és gyanítom, hogy az átvett ember sem fog ezentúl brikettel fűteni, hanem tanulva a hibájából legközelebb sokkal jobban oda fog figyelni.

Téli nap Creative Commons License 2016-11-06 17:07:04 5900

Tanulság  ?

 

 

 Csalnak a tűzifával  és csalnak a brikettel !

A hozzászólás:
Energetikus Creative Commons License 2016-11-06 16:45:55 5897

A dél-dunántúli regionális TV csatorna néhány nappal ezelőtt játszott be egy filmriportot. Egy közeli kis településen történt, hogy rendeltek 8 azaz nyolc m3 tűzifát. A szállítmány megérkezésekor a feleség volt otthon, ő vette át és fizette ki a 200.000,- forintot. A férj miután haza ért, sarangba rakta a rönköket és elszörnyedve tapasztalta, hogy összesen 2 nem tévedés kettő m3 fa érkezett. Számla nincs, szállító levél nincs, az asszonyka még a rendszámot sem jegyezte meg. Most sokan dolgoznak azon, hogy megtalálják a csalókat, de nagyon kicsi az esély, mert még a közterületi kamerákon sem látható az autó.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2016-11-06 16:01:16 5895

"Átverni csak a tudatlan, felkészületlen embert lehet"

 

Igen, és sokan melóznak azon, hogy ez ne így legyen!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!