Keresés

Részletes keresés

Energetikus Creative Commons License 2016-11-06 16:45:55 5897

A dél-dunántúli regionális TV csatorna néhány nappal ezelőtt játszott be egy filmriportot. Egy közeli kis településen történt, hogy rendeltek 8 azaz nyolc m3 tűzifát. A szállítmány megérkezésekor a feleség volt otthon, ő vette át és fizette ki a 200.000,- forintot. A férj miután haza ért, sarangba rakta a rönköket és elszörnyedve tapasztalta, hogy összesen 2 nem tévedés kettő m3 fa érkezett. Számla nincs, szállító levél nincs, az asszonyka még a rendszámot sem jegyezte meg. Most sokan dolgoznak azon, hogy megtalálják a csalókat, de nagyon kicsi az esély, mert még a közterületi kamerákon sem látható az autó.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2016-11-06 16:01:16 5895

"Átverni csak a tudatlan, felkészületlen embert lehet"

 

Igen, és sokan melóznak azon, hogy ez ne így legyen!

Előzmény:
Energetikus Creative Commons License 2016-11-06 14:44:30 5891

Átverni csak a tudatlan, felkészületlen embert lehet, általában akkor, ha hagyja is magát. Akit a brikettel át lehet verni, azt minden mással is át lehet.-legfőképp az erdei köbözéssel mért tűzifával. Ahogy én látom az átverés okán nincs más gondotok mint az, hogy sokalljátok az árát. A képlet egyszerű: Nem kell megvenni és az átverés lehetősége ki van küszöbölve.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!