Keresés

Részletes keresés

motorolaj Creative Commons License 2016-11-11 20:00:48 921

Sziasztok,

 

nem jött be.

 

A hozzászólás:
motorolaj Creative Commons License 2016-11-06 10:13:01 920

Szia!

 

igazad lehet, mert egy hagyományosat bennehagytam és nem történt meg újra.

Ránézek fényerőszabályzósra :-(

 

köszi!

 

 

Előzmény:
M3 HellRot Creative Commons License 2016-11-06 01:59:50 919

Ledek nem szeretik a dimmelést. Lehet hogy sikerült úgy kapcsolnod dimmingbe...

Ettől simán ki is feküdhettek. Másrészt, ha a központi egység nem három vezetékes, akkor mindíg(kikapcsolt állapotban is) szipkáz kis áramot a lámpákon keresztül. Ez normál izzónál észrevétlen, tized wattos. Viszont lednél elég lehet derengésre vagy villanásokra az elektronikájától függően.

 

Szóval, ne dimmlej, vagy vegyél ledet emi tudja (drága lesz),

lehet hogy ugrottak ezek a ledjeid

csavarj be egy normál vagy halogén izzót is akkor nem fognak meghüjülni a ledek. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!