|
|
|
|
 |
motorolaj
2016-11-11 20:00:48
|
921
|
Sziasztok,
nem jött be.
|
|
A hozzászólás:
 |
motorolaj
2016-11-06 10:13:01
|
920
|
Szia!
igazad lehet, mert egy hagyományosat bennehagytam és nem történt meg újra.
Ránézek fényerőszabályzósra :-(
köszi!
|
|
Előzmény:
 |
M3 HellRot
2016-11-06 01:59:50
|
919
|
Ledek nem szeretik a dimmelést. Lehet hogy sikerült úgy kapcsolnod dimmingbe...
Ettől simán ki is feküdhettek. Másrészt, ha a központi egység nem három vezetékes, akkor mindíg(kikapcsolt állapotban is) szipkáz kis áramot a lámpákon keresztül. Ez normál izzónál észrevétlen, tized wattos. Viszont lednél elég lehet derengésre vagy villanásokra az elektronikájától függően.
Szóval, ne dimmlej, vagy vegyél ledet emi tudja (drága lesz),
lehet hogy ugrottak ezek a ledjeid
csavarj be egy normál vagy halogén izzót is akkor nem fognak meghüjülni a ledek. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|