Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, egy érdekes helyzet adódott.
Alap felállás az volt, hogy nappali, 5 ágú csillár, hagyományos izzók, 1 kapcsoló a falon.
10 éve, ház vásárláskor/rendberakáskor nem akartam végigvésni mindent, hogy egy másik falra is tegyek kapcsolót, így vezetéknélküli kapcsolós (vevő és 2 db kapcsoló) megoldást szereztem be. Egyébként okos megoldás, jól működik (talán düwi), dimmelhető.
Tegnap LED izzókat csavartam hagyományos helyére (értelmesgyártó, remélem értelmesterméke).
3 fel-le kapcsolás után az összes elkezdett villódzni, mint egy stróboszkóp. Mindez már lekapcsolt állapotban, felkapcsoltam még gyorsabb lett, egyessével kicsavartam, nem volt más megoldás.
Mi lehet a baj? Sajnos, csak barkács szinten (kapcsoló, konnektor, lámpatest csere) "értek "hozzá.
Köszönöm előre is, mert nekem halványlila...... |