Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Stickerei Creative Commons License 2016-11-04 09:31:02 102143

A fenébe, egy csomó dolgora nem jó ezek szerint. Szerintem akkor hagyom is.

Előzmény:
Kimiki Creative Commons License 2016-11-03 11:20:13 102141

"Tudnám ennek is hasznát venni?"

 

Hát a súlya alapján medvét fogni kevés, de macskához, kisebb kutyához elég lehet ha jó erősen dobsz. Falba építve ablaknak szerintem kevés a fényáteresztő képessége, de nyitva hangulatvilágításhoz kisebb helyiségbe elég lehet. Füvet meg se próbálnék vele nyírni, ahhoz nem tűnik elég élesnek egyik része sem. Fényképezőgépre szerelve nem ismerem a képességeit, de azt amúgy is Neked kell eldöntened, hogy tudnád-e hasznát venni, a céljaidra megfelel-e. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!