Keresés

Részletes keresés

Tájoló Creative Commons License 2016-11-03 16:20:17 5887

ok. Akkor világos. :-)

 

A mennyiséget azért írtam, hogy látszódjon, nem a tizen-akárhány erdei köbméteresek táborába tartozom.

Ezért is vettem/vehettem aránylag "drágán" a fát. 20e felett köbméterekként. Cserébe viszont 995-a száraz, konkrétan 2 rönk jött friss vágásból.

A hozzászólás:
csiba00 Creative Commons License 2016-11-03 16:04:36 5884

Persze, ez csak a szemléltetés kedvéért volt, hogy egyszerűbben látható, hogy nagy mennyiségnél azért jobban fáj a különbség.

Előzmény:
Tájoló Creative Commons License 2016-11-03 16:03:52 5883

Azért tízszeres árról talán még nem beszélhetünk. :-D

Én a kis kályhámban valószínűleg idén sem fogom eltüzelni a betárazott 2 erdei m3 fát, de inkább biztosra mentünk. ;-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!