|
|
|
|
 |
Tájoló
2016-11-03 16:20:17
|
5887
|
ok. Akkor világos. :-)
A mennyiséget azért írtam, hogy látszódjon, nem a tizen-akárhány erdei köbméteresek táborába tartozom.
Ezért is vettem/vehettem aránylag "drágán" a fát. 20e felett köbméterekként. Cserébe viszont 995-a száraz, konkrétan 2 rönk jött friss vágásból. |
|
A hozzászólás:
 |
csiba00
2016-11-03 16:04:36
|
5884
|
Persze, ez csak a szemléltetés kedvéért volt, hogy egyszerűbben látható, hogy nagy mennyiségnél azért jobban fáj a különbség. |
|
Előzmény:
 |
Tájoló
2016-11-03 16:03:52
|
5883
|
Azért tízszeres árról talán még nem beszélhetünk. :-D
Én a kis kályhámban valószínűleg idén sem fogom eltüzelni a betárazott 2 erdei m3 fát, de inkább biztosra mentünk. ;-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|