Keresés

Részletes keresés

csiba00 Creative Commons License 2016-11-03 16:04:36 5884

Persze, ez csak a szemléltetés kedvéért volt, hogy egyszerűbben látható, hogy nagy mennyiségnél azért jobban fáj a különbség.

A hozzászólás:
Tájoló Creative Commons License 2016-11-03 16:03:52 5883

Azért tízszeres árról talán még nem beszélhetünk. :-D

Én a kis kályhámban valószínűleg idén sem fogom eltüzelni a betárazott 2 erdei m3 fát, de inkább biztosra mentünk. ;-)

Előzmény:
csiba00 Creative Commons License 2016-11-03 15:46:49 5881

Igen, és szerintem ugyan ez a logika akkor is, amikor azt mondják, hogy egy jól leszigetelt lakásban már nem feltétlenül éri meg a fával való fűtés, mert a gáz sem lesz érezhetően sokkal több. Arányaiban ugyan annyi a különbség, csak azért mégsem mindegy, hogy 1 Ft és 10 Ft, vagy 100 Ft és 1000 Ft.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!