|
|
|
|
 |
csiba00
2016-11-03 16:04:36
|
5884
|
Persze, ez csak a szemléltetés kedvéért volt, hogy egyszerűbben látható, hogy nagy mennyiségnél azért jobban fáj a különbség. |
|
A hozzászólás:
 |
Tájoló
2016-11-03 16:03:52
|
5883
|
Azért tízszeres árról talán még nem beszélhetünk. :-D
Én a kis kályhámban valószínűleg idén sem fogom eltüzelni a betárazott 2 erdei m3 fát, de inkább biztosra mentünk. ;-) |
|
Előzmény:
 |
csiba00
2016-11-03 15:46:49
|
5881
|
Igen, és szerintem ugyan ez a logika akkor is, amikor azt mondják, hogy egy jól leszigetelt lakásban már nem feltétlenül éri meg a fával való fűtés, mert a gáz sem lesz érezhetően sokkal több. Arányaiban ugyan annyi a különbség, csak azért mégsem mindegy, hogy 1 Ft és 10 Ft, vagy 100 Ft és 1000 Ft. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|