Keresés

Részletes keresés

Tájoló Creative Commons License 2016-11-03 16:03:52 5883

Azért tízszeres árról talán még nem beszélhetünk. :-D

Én a kis kályhámban valószínűleg idén sem fogom eltüzelni a betárazott 2 erdei m3 fát, de inkább biztosra mentünk. ;-)

A hozzászólás:
csiba00 Creative Commons License 2016-11-03 15:46:49 5881

Igen, és szerintem ugyan ez a logika akkor is, amikor azt mondják, hogy egy jól leszigetelt lakásban már nem feltétlenül éri meg a fával való fűtés, mert a gáz sem lesz érezhetően sokkal több. Arányaiban ugyan annyi a különbség, csak azért mégsem mindegy, hogy 1 Ft és 10 Ft, vagy 100 Ft és 1000 Ft.

Előzmény:
Tájoló Creative Commons License 2016-11-03 15:14:03 5880

Egyetértek.

Azt még hozzátenném, az sem mindegy, mekkora mennyiséget égetünk el a tüzelőből egy idény alatt. "Kis" kandallóban, kályhában tüzelünk néha-néha kiegészítő fűtésként, vagy egy vegyes tüzelésű kazánba dobáljuk, amivel az egész házat fűtjük.

Ami nagy tételben kifejezetten drágának tűnik, azt kis mennyiségnél még lehet, hogy észre sem veszi a pénztárcánk.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!