Keresés

Részletes keresés

Energetikus Creative Commons License 2016-11-06 14:28:16 5890

Szívesen adtam. Megháláltad azzal, hogy a  véleményedet megosztottad. Részemről a köszönet! Most már tudod, hogy milyen az elfogadható minőség és mi a számodra megfelelő méret. Ha nem találsz elérhető közelségben elfogadható áron, jelezz vissza és a következő fűtésszezonig össze jöhet egy alkalmi fuvar.

csiba00 Creative Commons License 2016-11-03 12:19:09 5876

Hát igen, a jobb termékeknek általában nincs gond a minőségével, csak sajnos ott az árcédulájuk.... persze kérdés, hogy az alternatívákat mennyiért tudod beszerezni, mert ahogy látom pl. fa árában elég jelentős a szórás az ország különböző részein.

A hozzászólás:
Tájoló Creative Commons License 2016-11-03 09:55:50 5875

Elmaradtam egy beszámolóval.

Kaptam egy doboznyi brikettet Energetikustól. Ez már nem porladt, mint a korábban általam helyben vásárolt brikettnek csúfolt valami.

Gond nélkül eltüzeltem a "mintát", és csak jót tudok írni róla.

Matuzsálem kályhám tűzterének két oldalára tettem kettő-kettőt, közé papírt, keresztbe föléjük vékonyra hasított gyújtóst és már dobtam is a gyufát.

Mire a gyújtós elégett, meggyulladtak a brikettek. Amikor már kevés volt a parázs, pakoltam még rá fát/brikettet.

Az idei tüzelőm már megvan, de jövőre majd még meglátom. Ha nem lesz vészes az ára, és lesz hol tárolni, még a végén veszek egy fuvarozhatóbb mennyiséget. :-)

Még egyszer köszönöm a mintát!

Előzmény:
Tájoló Creative Commons License 2016-09-30 08:43:05 5834

Délután lemérem a súlyát és a pontos méretét is.

E-mail címemre (publikus) tudnál küldeni egy üzenetet a postacímemmel kapcsolatban?

Nem írnám ki csak úgy ide. ;-)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!