Keresés

Részletes keresés

CBNora Creative Commons License 2016-11-02 18:56:37 13566

Nagyon öreg. Már vagy 20 éve, hogy nagyanyámtól megörököltem. És nála is megvolt már egy ideje.

A hozzászólás:
p21-feri-tb2 Creative Commons License 2016-11-02 18:52:47 13564

Nagyon szép!!

 

Előzmény:
CBNora Creative Commons License 2016-11-02 10:42:21 13558

Más fajta biztos. Nekem is van egy lilás virágú, cakkosabb levelű, amelyik már bimbós. Ezt pár éve kaptam. A nagy, öreg, nagyanyámtól örökölt példány mindig sokkal később virágzik. Ez a hagyományos fajta, melegebb színű virággal. Ez (régi kép persze, még nincs rajta bimbó):

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!