|
|
|
|
 |
Csimpolya
2016-11-03 08:31:31
|
13567
|
Én is csak véletlenül találtam meg, hiszen annyi nézelődnivaló volt. Annyiban szerencsés helyzetben voltam, hogy pénteken mentem, akkor még nem voltak sokan. |
|
A hozzászólás:
 |
CBNora
2016-11-02 18:46:32
|
13563
|
Persze, biztosan tetszett volna.
Mi szombaton voltunk, akkor nem láttam. De az is lehet, hogy csak nem vettem észre, az épületben nem néztünk meg mindent. Kint megnéztük az árusokat, bent leadtam a kertben begyűjtött magokat a Csapody Vera Növénybarát körnek (és elcsábultam, vettem egy pici, lila levelű, de nem teljesen egyszínű madársóskát) és megnéztük a gombakiállítást. A virágkötészeti dolgokat kihagytuk, inkább az arborétumban nézelődtünk, míg ott voltunk, gyönyörű idő volt.
Két Heucherát vettem még, azoknak sosem tudok ellenállni, ha valami új fajtát látok. |
|
Előzmény:
 |
Csimpolya
2016-11-02 18:21:19
|
13561
|
Csak ismételni tudom magma, az a fő hogy virágozzanak, és az itt bemutatott kaktuszok azt is teszik, méghozzá nem is kicsit. Nóra, egyébként amikor megláttam a kiállított orrszarvú bogarat, rögtön eszembe jutottál. Valószínű, hogy tetszett volna neked. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|