|
|
|
|
 |
Csimpolya
2016-11-02 18:21:19
|
13561
|
Csak ismételni tudom magma, az a fő hogy virágozzanak, és az itt bemutatott kaktuszok azt is teszik, méghozzá nem is kicsit. Nóra, egyébként amikor megláttam a kiállított orrszarvú bogarat, rögtön eszembe jutottál. Valószínű, hogy tetszett volna neked. |
|
 |
CBNora
2016-11-02 10:48:53
|
13559
|
A ronda környezet amiatt van, hogy a használaton kívüli, fűtetlen szobánkban tartjuk. Van ott némi lom is, és a palántanevelés kellékei.
Az asztalt is nagyanyámtól örököltem, kerekeken kihúzható, zománcozott mosogató lavórt rejtő része is van. Jó masszív darab. A viaszosvászon pedig a nyaralóban lett leselejtezve, anyáméknak nem tetszett, de kár lett volna kidobni. |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
Csimpolya
2016-11-02 10:22:20
|
13556
|
Ma reggel nagy örömmel fedeztem fel azt, hogy a karácsonyi kaktuszomon már aprócska, de formás bimbók mutatkoznak. Ezek szerint idén sem várja be a karácsonyt. Viszont azt nem értem, miért csak a fehérvirágúakon van bimbó, a pirosak miért nem igyekeznek? Bár ezért nem fogok szemrehányást tenni nekik. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|