Keresés

Részletes keresés

Csimpolya Creative Commons License 2016-11-02 18:18:30 13560

Többnyire karácsony körül virágoznak, vagy legalábbis akkortájt kerülnek a virágboltokba. Én már belenyugodtam, hogy ők másfajta naptárhoz igazodnak. Fő, hogy virágozzanak!

A hozzászólás:
iiko46 Creative Commons License 2016-11-02 10:39:23 13557

Nálam pont fordítva van, a pirosak bimbóznak, a fehér meg meg sem mozdul. Ki érti ezt? Egyébként tavaly is ilyentájt virágoztak, nem is tudom, hogy mitől karácsonyi.

Előzmény:
Csimpolya Creative Commons License 2016-11-02 10:22:20 13556

Ma reggel nagy örömmel fedeztem fel azt, hogy a karácsonyi kaktuszomon már aprócska, de formás bimbók mutatkoznak. Ezek szerint idén sem várja be a karácsonyt. Viszont azt nem értem, miért csak a fehérvirágúakon van bimbó, a pirosak miért nem igyekeznek? Bár ezért nem fogok szemrehányást tenni nekik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!