|
|
|
|
 |
iiko46
2016-11-02 10:39:23
|
13557
|
Nálam pont fordítva van, a pirosak bimbóznak, a fehér meg meg sem mozdul. Ki érti ezt? Egyébként tavaly is ilyentájt virágoztak, nem is tudom, hogy mitől karácsonyi. |
|
A hozzászólás:
 |
Csimpolya
2016-11-02 10:22:20
|
13556
|
Ma reggel nagy örömmel fedeztem fel azt, hogy a karácsonyi kaktuszomon már aprócska, de formás bimbók mutatkoznak. Ezek szerint idén sem várja be a karácsonyt. Viszont azt nem értem, miért csak a fehérvirágúakon van bimbó, a pirosak miért nem igyekeznek? Bár ezért nem fogok szemrehányást tenni nekik. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|