Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
SzekelyG Creative Commons License 2016-11-01 17:04:36 102134

Szia! DX-en használtam D7100 gépen, meg voltam elégedve vele.

FX-re váltottam, van egy újszerű példányom UV szűrővel, napellenzővel és sapkáival ha érdekel, Budapesten.

Előzmény:
432 281 Creative Commons License 2016-11-01 14:26:53 102133

Sziasztok!

 

Nikon AF-S 40mm f/2.8G DX Micro objektívről mi a véleményetek Nikon D5300 vázra ? Van valami objektív – hasonló árkategóriában – amit érdemes venni az említett vázhoz ? Nem a legprofibb felhasználáshoz kérdezem, de nem is teljesen amatőr makrózáshoz. Köszönöm előre is!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!