Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
nemethla Creative Commons License 2016-10-31 19:49:00 102132

Én az I-est próbáltam, nagyon ott volt. A 2,8/300-am még nem volt meg, de annak méltó tesója.

Uis majdnem pont akkora, csak 400mm, és mégis f4. A 2,8/400 nem kézbevaló, ez még nagyon.

Viszont 600-700 ezer alatt még nem találkoztam vele.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2016-10-30 10:28:43 102131

Sziasztok,

 

Mi a véleményetek a Canon Ef 400 f/4 DO IS obijáról? Ez nem az a nagyon populáris lencse, ezért szeretném kikérni a véleményeteket ( madárfotózás, vadfotózás lenne a cél ). Tamron 150-600-ról váltanék nagyobb fényerejű obira.

 

A második széria mennyivel jobb mint az első? ( árban sokkal komolyabb  :-) )

 

Ha van valakinek tapasztalata ezzel az obival, akkor legyen kedves megosztani. Köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!