|
|
|
|
 |
ph5.5
2016-10-30 10:51:36
|
28826
|
Pécsi fotókereskedelmi cégnek felcímkézett kínai vaku. A bajonett az S (Bowens), tehát sokféle fényformálót tudsz hozzá olcsón szerezni. 300Ws az kb alaprefivel olyan GN50 körül tud. (lehet hogy csak 40, de úgyis meg tudod mérni)
A kérdéses jelzés ha jól rémlik akkor a fényérzékelő ( infrás kioldásnál ez érzékeli a villanást) kapcsolható ki-be. De ha jól sejtem te rádiós kioldót használt - ilyenkor semmi jelentősége hogy milyen pozícióban van mert a rádiós szinkronbemenet aktív lesz. |
|
 |
zorko
2016-10-29 17:56:54
|
28825
|
Akkus üzemű lenne esetleg ez a vaku...? |
|
A hozzászólás:
 |
WhiteFalcon
2016-10-29 16:42:13
|
28824
|
Sziasztok,
Olcsón hozzájutottam egy Hunbright Digital300 vakuhoz. Nincs hozzá leírás (és a neten sem találtam semmit róla, na nem mintha nagyon kellene), de érdekelne, hogy mi célt szolgál a "Cell" feliratú gomb. Ha nyomkodom, akkor a 3db LED egymás után léptetve világít, majd a 4. gombnyomásra az összes sötét marad. A vaku mindig villan és látszólag mindig ugyanakkorát. Ismeri valaki egyáltalán ezt a vakut?
Köszi. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|